KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13428119
nr 1342 8119
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, Barn. Olja på pannå, 70x26 cm
Utrop:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:42:55
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)